ČESKÝ SVAZ KICKBOXU

Český Svaz Kickboxu byl založen s cílem sjednotit a organizačně zastřešit sportovní činnost jednotlivých tělovýchovných jednot a sportovních klubů v oblasti bojových sportů.
Hlavním zájmem ČSK je zajistit kvalitní sportovní reprezentaci ČR na mezinárodním poli ve zmiňované oblasti bojových sportů, hájit zájmy sdružených subjektů a budovat sportovní, tréninkové a organizační zázemí vhodné pro výchovu mladých talentovaných sportovců.

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Hlavní město Praha podporuje náš sportovní klub formou poskytování grantů na provoz dětských oddílů a formou příspěvků na sportovní vybavení našich tělocvičen.

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 – VINOHRADY

Městská část Praha 2 podporuje náš sportovní klub formou poskytování grantů na provoz dětských oddílů a formou příspěvků na sportovní vybavení našich tělocvičen.

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 20 – HORNÍ POČERNICE

Městská část Praha 20 podporuje náš sportovní klub formou poskytování grantů na provoz dětských oddílů a formou příspěvků na sportovní vybavení našich tělocvičen.

SCHUBERT PARTNER, A.S.

Společnost Schubert Partner a.s. provozuje velkoobchod ve dvou základních liniích, obalové materiály a čerstvá konzumní vejce. Ve firmě nachází trvalé uplatnění přes devadesát zaměstnanců. Distribuce zboží v rámci celé Evropské unie je zajišťována vlastními více než třiceti vozidly, včetně kamionové přepravy. Vzhledem k velmi širokému sortimentu zboží.

ŠVÁCHA ZAHRADY VAŠICH SNŮ, S.R.O.

Již 20 let na trhu jsme profesionálové na údržbu veřejné a soukromé zeleně.
Díky spojení profesionální techniky, dlouholeté praxe, pracovního nasazení a inovací technologií se z nás stala jedna z nejprofesionálnějších firem na našem trhu v oblasti celoroční údržby.

BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA 2 SAFE 4 U, S.R.O.

Společnost 2 SAFE 4 U s.r.o. vznikla jako agentura realizující zajištění pořádku na kulturních a společenských akcí všeho druhu. Specializujeme se především na plesy, večírky, výstavy, koncerty a jiné akce vyžadující vnější zajištění pořádkové služby a požární ochrany. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní profesionálové s mnohaletou praxí v oboru. Vaše bezpečí je proto zaručeno v té nejvyšší možné míře.
Mezi hlavní cíle bezpečnostní agentury 2SAFE4U s.r.o. patří poskytování maximálně kvalitních služeb spojených s vnějším zajištěním bezpečnosti SECURITY a pořadatelské služby. Naprostou samozřejmostí je profesionalita, kompletní servis, slušné jednání, diskrétnost a flexibilita našich zaměstnanců. Naše společnost si zakládá na efektivním, zodpovědném a přátelském personálu . Věříme, že právě tyto naše přednosti Vám ušetří nemalé časové i finanční prostředky při realizaci Vaší akce.

TISKÁRNA LOGIK

Patříme mezi největší tiskárenské komplexy na území České republiky s rozsáhlými možnostmi v oblasti knihařského zpracování, personalizace tiskovin, kompletace a logistiky a dalších služeb pro řešení komplexních komunikačních kampaní našich klientů.
Synergie, kterou jsme schopni našim zákazníkům nabídnout v propojení služeb reklamní agentury, moderní tiskárny a logistického operátora, je hlavním důvodem, který nás řadí mezi významné hráče v oblasti vývoje a realizace ucelených marketingových konceptů. I proto jsme významným partnerem řady významných českých i nadnárodních firem.

VINOGRAF

Všichni naši lidé usilují o to, aby nabídli přátelské, vínu zasvěcené prostředí s možností ochutnat bohatou škálu nejrůznějších vín. Poskytují jistotu kvality, výběru, přípravy a servisu vín. Nabízí příležitost popovídat si o víně jednoduše i kvalifikovaně, ale bez pocitu méněcennosti z poučování. A jako nezbytný prvek vyspělé gastronomické služby pomáhají k vínu vybrat z chutné wine-friendly kuchyně (lhostejno zda studené či teplé) z „dílny“ našich kvalifikovaných kuchařů.

FOR-DRY

FORDRY s.r.o. je rodinná firma, která se specializuje na denní péči a hygienu obuvi a sportovního vybavení. Hlavním produktem této značky je extrémně výkonný vysoušeč s dezinfekcí ozónem a Likvidátor zápachu (hypoalergenní sprej, určený k likvidaci bakterií, plísní a zápachu uvnitř obuvi a sportovního vybavení). Filosofií této firmy je přinést na trh kvalitní produkty, které pomáhají zvyšovat komfort užívání sportovní výbavy, či obuvi. Produkty FOR-DRY jsou určeny široké veřejnosti i profesionálním sportovcům.

RESTAURACE MALEŠICKÁ TVRZ

Vítáme Vás v restauraci Malešická Tvrz. Najdete u nás hotové jídla, minutky, staročeskou kuchyni, míchané nápoje a koktejly či 5 druhů piva. Během dne nabízíme také obědové menu sestávající z polévky a hlavního jídla, u kterého je na výběr z šesti možností. V restauraci naleznete pivnici s nekuřáckým salónkem, sál pro 150 lidí a oddělený salónek. V letních měsících je otevřena prostorná zahrádka s dětským koutkem. Restaurace Malešická Tvrz, nabízí ve svojí lokalitě jeden z největších prostorů pro zábavu a příjemné posezení. Od otevření restaurace Vám nabízíme rovněž pravidelné hudební akce. Pro naše zákazníky rádi připravíme salónek, část restaurace nebo celou restauraci k pořádání oslav, narozenin, svateb, setkání nebo také firemních akcí a pracovních schůzek. Vše co děláme, děláme pro Vás – naše hosty. Naším cílem je nabídnout příjemné prostředí s profesionální obsluhou, kde se budete cítit jako doma a kam se budete rádi vracet. Vážíme si každé Vaší návštěvy. Největší odměnou za naši snahu je Vaše spokojenost. Malešická Tvrz, restaurace pro celou rodinu.

FIT-PRO

Naše firma je oficiálním a výhradním dovozcem značek WEIDER, OLIMP SPORT NUTRITION, MAX MUSCLE, NATURE`S BEST, AONE, STACKER2, MUSCLE&FITNESS, FITPLUS a HARBINGER. Ani jednu ze značek nemusíme dlouze představovat…každá samostatně patří ve svém segmentu ke světové špičce! Tyto značky jsou držiteli řady kvalitativních certifikátů, které splňují ty nejpřísnější normy. Pokud chcete o daných značkách vědět více, klikněte na jejich loga, která Vás přesměrují na oficiální stránky výrobce. Respektujeme ochranu životního prostředí, proto jsme také držiteli certifikátu o druženém plnění se spol. EKO-KOM, pro ekologickou likvidaci odpadů ze zboží, které dovezeme.
Jsme firma historií mladá což však doháníme nadšením a pozitivním přístupem k věci. Všichni jsme aktivní sportovci a tudíž máme ke sportovním doplňkům a sportu obecně více než vřelý vztah. Tento vztah se pozitivně odráží ve všem co děláme. Naší prioritní snahou je Vaše spokojenost.

MULTIPOWER

Multipower založený v roce 1977 má více než třicetiletou zkušenost ve vývoji a výrobě sportovní výživy. Od té doby neustále rozvíjíme naše port-folio a nyní zásobujeme sportovce ve 36 zemích světa.

anywherePartneři a sponzoři